Promocje w Banku Pekao

Bank Pekao jest jedną z tych instytucji finansowych, która ma w swojej ofercie szereg produktów. Od rachunków rozliczeniowych dla klienta indywidualnego – zarówno starszego i młodszego -i tych prowadzących firmę, aż po konta oszczędnościowe. Każda z tych usług posiada swoje indywidualne promocje, które bank cały czas odświeża.

Gdy zdecydujesz się na założenie konta osobistego w Banku Pekao, możesz mieć pewność, że za samo otworzenie rachunku, a także łatwą aktywność, bank przyzna Ci premię pieniężną. W Pekao warunki nie są trudne, zazwyczaj trzeba wykonywać transakcje i logować się do aplikacji. Jeśli chodzi o rachunek firmowy premie często są bardzo duże, należy jednak przelewać pieniądze do ZUS, robić transakcje, a także bywa, że bank wymaga podpisania dodatkowych umów na przykład na terminal płatniczy albo kredytową lub leasingową.

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej promocji związanej z bankiem Pekao, obserwuj nasze najnowsze wpisy. Jeśli chcesz być cały czas na bieżąco zapisz się do newslettera, wtedy nic Ci nie umknie!

Aktualne promocje w Banku Pekao

Archiwalne promocje bankowe w Banku Pekao