Promocje w Credit Agricole

Bank Credit Agricole stale dba o to, by zachęcać do siebie nowych klientów. Cały czas ma uruchomioną u siebie jakąś akcję promocyjną, w której można zgarnąć albo pokaźną gotówkę na start, albo odblokować atrakcyjne warunki na przykład na lokacie bankowej.

W ich promocji obejmującej konta osobiste, nagrodą zazwyczaj jest cashback za zakupy. Wykonujesz płatności bezgotówkwowe, a bank zwraca Ci pewien procent transakcji. Dzięki takim warunkom, nie musisz pamiętać o żadnej innej skomplikowanej aktywności do wykonania, na pewno więc Credit Agricole plusuje prostotą. Jeśli zaś chodzi o Konto Solista Biznes przeznaczone dla tych prowadzących jednoosobową działaność gospodarczą, spółkę cywilną bądź będących rolnikami, to warunki są bardziej skomplikowane. Jednocześnie jednak do zdobycia jest dużo większa premia pięniężna. Niestety, aby zgarnąć całą kwotę, czesto trzeba zawrzeć dodatkowe umowy z bankiem o terminal płatniczy czy o umowę kredytową.

Credit Agricole posiada produkty bankowe skierowane zarówno do klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Oprócz rachunków rozliczeniowych, można założyć u nich lokatę z promocyjnym oprocentowaniem. Bądź na bieżąco z naszymi nowościami, by dowiadywać się o nowych promocjach i ich warunkach.

Aktualne promocje w Credit Agricole

Archiwalne promocje bankowe w Credit Agricole