Promocje w mBanku

mBank jest instytucją finansową, która posiada produkty bankowe skierowane nie tylko dla osób dorosłych, posiadających konta osobiste, ale także dla młodszych i tych prowadzących firmę. Co więcej, organizuje promocje dla każdego z tych sektorów. Zarobić mogą więc młodsi wraz z kontem studenckim od 18 do 24 roku życia, Ci użytkujący konto osobiste od 24 lat i klienci biznesowi.

mBank proponuje zazwyczaj już premię gotówkową za samo założenie konta i zrobienie jednej transakcji za pomocą zamówionej do niego karty. Aby zyskać więcej, należy trochę się wysilić i w zależności od promocji zapewnić wpływ na konto, czy robić zakupy, płacąc za nie kartą. Jeśli chodzi o konta firmowe to warunki są odrobinę bardziej skomplikowane, jednak gdy założysz firmę przez bank, zyskasz wiele udogodnień, w tym często bezpłatne prowadzenie rachunku!

Sprawdzaj naszą zakładkę „promocje” i bądź na bieżąco z nowościami. Specjalnie dla Ciebie śledzimy pojawiające się oferty i opisujemy dla Ciebie krok po kroku, co należy zrobić, by zyskać premię pieniężną bądź inne atrakcyjne nagrody.

Aktualne promocje w mBanku

Archiwalne promocje bankowe w mBanku