Promocje w Nest Banku

Nest Bank ostatnio przeszedł przez duże zmiany wizerunkowe. W związku z tym zaczęli bardziej promować swoje produkty bankowe. Niestety rzadko kiedy można spotkać promocje związane z ich darmowych kontem osobistym. Jeśli już są, to często pula nagród jest mocno ograniczona, więc trzeba się spieszyć. Jednak jeśli chodzi o rachunek firmowy BIZnest Konto, tam częściej można zgarnąć atrakcyjną premię gotówkową. Wystarczy aktywnie korzystać z konta, robić transakcje, zapewniać wpływy, a czasem i zawrzeć dodatkową umowę na przykład na terminal. Jest to częsty warunek w kontach firmowych, nie tylko w Nest Banku, by zyskać całą pulę nagród przewidzianą w akcji promocyjnej.

Oprócz podstawowych produktów bankowych, czyli rachunków rozliczeniowych, bank posiada także jedną z najlepszych lokat na rynku – Nest Lokatę Witaj. Promocyjne oprocentowanie przeznaczone jest tylko dla nowych klientów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z pojawiającymi się promocjami, pamiętaj, by obserwować naszą stronę. Zapisz się do newslettera i dostawaj powiadomienia za każdym razem, gdy tylko opublikujemy nowy wpis. Nie przegap żadnej z ofert!

Aktualne promocje w Nest Banku

Archiwalne promocje bankowe w Nest Banku