Promocje w Santander Banku

Santander Bank nie zaprzestaje promowania swoich produktów bankowych. Sama instytucja jest bardzo rozwinięta. Posiada w swojej ofercie konta osobiste przeznaczone dla dorosłego, studenta, nastolatka, a także dla dziecka. Oprócz tego można założyć u nich rachunek firmowy, oszczędnościowy, lokatę i konto maklerskie.

Aby zyskać premię gotówkową, zakładając w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, należy zazwyczaj logować się do ich aplikacji bankowej Santander mobile, zapewniać wpływ, a także robić transakcje kartą. Są to dość podstawowe warunki, spotykane w akcjach promocyjnych w wielu bankach. Jeśli chodzi o konto firmowe, tam sprawy bardziej się komplikują, bo oprócz płacenia kartą, trzeba często podpisać dodatkową umowę z bankiem o kredyt czy leasing.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem rachunku w Santander Banku i czekasz na odpowiednią promocję, obserwuj nowości pojawiajace się na naszej stronie. Opisujemy wszystko na bieżąco, możesz więc mieć pewność, że nic Ci nie umknie. Oprócz tego zapraszamy na nasze social media, gdzie również jesteśmy aktywni!

Aktualne promocje w Santander Banku

Archiwalne promocje bankowe w Santander Banku