Nest Bank SA

Najważniejsze informacje

Dane adresowe

ul. Wołoska 24, Warszawa 02-675

Kontakt

22 4384141

NIP

5261021021

Kod SWIFT / BIC

NESBPLPW

O banku

Bank teoretycznie powstał w 1995 roku pod nazwą WestLB Polska S.A. i od tamtego czasu przeszedł długą drogę, aby być tu, gdzie jest teraz. W 2010 roku nastąpiła zmiana nazwy na Polski Bank Przedsiębiorczości S.A., który połączył się w 2013 roku z FM Bank S.A. Działał wtedy jako dwa podmioty – SMART Bank (dla klientów indywidualnych), który funkcjonował jednak tylko internetowo, nie posiadając fizycznych placówek i BIZ Bank (dla osób prowadzących działalność gospodarczą), który miał fizyczne oddziały i to tam ich klienci mogli załatwiać poszczególne sprawy. W 2016 roku te dwie instytucje finansowe oficjalnie połączyły się i zaczęły działać pod nazwą Nest Bank SA. Teraz, pod tą marką, bank kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorców.

Nest Bank logowanie

Zalogowanie się do Nest Banku będzie wymagało od Ciebie kilku kliknięć i podania swoich danych.

  1. Wejdź na nestbank.pl
  2. W prawym górnym rogu zobaczysz napis „zaloguj się”. Kliknij w ten przycisk, lub przejdź od razu na stronę logowania.
  3. Będziesz musiał podać swój login, który znajdziesz w treści umowy lub w przesyłce kurierskiej, którą otrzymałeś z banku. Podczas pierwszego logowania ustalisz swoje hasło, które będzie Ci potrzebne, aby dostać się każdorazowo do konta.
  4. Jeśli wszystkie dane będą się zgadzać, zostaniesz przekierowany do bankowości elektronicznej.

Bank posiada również swoją aplikację mobilną, którą możesz pobrać ze sklepu App Store albo Google Play.

Sposoby autoryzacji

  1. Mobilna autoryzacja. Za każdym razem, gdy będziesz chciał wykonać jakąś operację w bankowości elektronicznej, będziesz mógł potwierdzić ją w aplikacji na swoim telefonie.
  2. Kody SMS. Aby potwierdzić operację, będziesz musiał do odpowiedniego pola wpisać kod, który dostaniesz w wiadomości SMS.

Nest Bank – kontakt

Infolinia Nest banku działa tylko w dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Jednakże karty można zastrzegać całodobowo.

Numer do Nest Banku: 22 4384141

Adres siedziby głównej:

ul. Wołoska 24

02-675 Warszawa

Nest Bank kod SWIFT / BIC

Kod SWIFT to międzynarodowy kod, który potrzebny jest do tego, by automat przekierował przelew do dobrej placówki. Nazywany jest także kodem BIC. Składa się z 8 lub 11 znaków. Każdy musi być zgodny z normą ISO 9362.

Kod SWIFT / BIC Nest Banku

NESBPLPW

Nest Bank numer rachunku IBAN

IBAN jest numerem rozliczeniowym, który stosuje się go w kilkudziesięciu krajach i terytoriach niezależnych na świecie. Potrzebny jest po to, aby unikalnie opisać właściciela rachunku. Składa się z różnej liczby cyfr, ponieważ każde państwo posiada swój własny wzór Numeru Rachunku Bankowego. Część z owych cyfr identyfikuje dany bank.

Numer rozliczeniowy Nest Bank:

1870

Przykład numeru rachunku w Nest Bank:

PL 11 1870 0000 0000 0001 2345 6789

Sesje przelewów w Nest Banku S.A

Typ sesji Godziny
Sesje wychodzące08:00 12:00 14:30
Sesje przychodzące10:30 14:15 17:00

Promocje w Nest Bank

Choć oferta Nest Banku dotyczy zarówno konto osobistych jak i biznesowych, rzadko zdarzają się jakieś promocje organizowane przez bank, kierowane do jakiejkolwiek z tych grup.

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.