O stronie

Rankingi

Cleverprofit powstał z myślą o osobach, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej o bankowości. Przede wszystkim pragniemy pomóc w wyborze odpowiedniego konta bankowego, ponieważ z doświadczenia wiemy, jak trudna może być to decyzja. Na rynku istnieje pełno ofert, jak więc wybrać najlepszą? Specjalnie dla ciebie przebrnęliśmy przez regulaminy oraz tabele opłat i zestawiliśmy ze sobą najlepsze oferty bankowe na rynku. Zobacz jak prezentuje się nasz ranking kont osobistych czy ranking kont firmowych. Jeśli masz większe wymagania i szukasz czegoś dla określonej grupy wiekowej, nie przejmuj się, Ciebie też wzięliśmy pod uwagę, przygotowując ranking kont młodzieżowych, ranking kont studenckich czy ranking kont dla seniora. Sprawdź ile zapłacisz za prowadzenie konta, jakie są miesięczne opłaty za kartę i za bankomaty. W rankingach ujęliśmy także takie informacje, jak to, czy za pomocą danego konta zalogujesz się do profilu zaufanego i czy dany bank posiada swoją aplikację mobilną. Najwyżej znajdziesz najatrakcyjniejsze oferty, najczęściej te, które są albo darmowe, albo mają łatwy warunek do spełnienia, by uniknąć kosztów. Możesz nam zaufać, każdy ranking został sporządzony przez ekspertów!

Promocje

Konta bankowe często związane są z promocjami. Wystarczy założyć konto w określonym banku, aby zyskać premię. Zazwyczaj należy wykonać również warunek aktywności określony w regulaminie. W tej kwestii również wyszliśmy z inicjatywą i podajemy pomocną dłoń. Na naszej stronie możesz znaleźć opisane wszystkie obecnie trwające promocje bankowe wraz z dokładnymi krokami, jakie musisz przejść, by zyskać dodatkową gotówkę. Nie musisz więc martwić się tym, że będziesz musiał czytać o skomplikowanych regułach uczestnictwa. Staramy się ująć wszystko w jak najprostszy sposób, aby nikt nie miał problemu ze zrozumieniem warunków. Gwarantujemy rzetelność i przede wszystkim systematyczność. Gdy jakaś promocja wchodzi na rynek, my ją opisujemy!

Artykuły

Na naszej stronie znajdziesz także poradniki na każdy możliwy temat związany z bankowością. Przeczytasz m.in. jak założyć konto w banku przez internet, lub jak przenieść konto do innego banku, a także na przykład jak założyć profil zaufany. Wyjaśniamy jak działają niektóre usługi czy to BLIK czy karta przedpłacona. Mogłeś słyszeć o tego typu rzeczach, ale czy na pewno wiesz, jak dokładnie z tego się korzysta? Jeśli masz pytania, które cię nurtują, lub chciałbyś poczytać na jakiś temat, możesz śmiało do nas napisać, wykorzystując zakładkę “Kontakt”. Jesteśmy tu przede wszystkim dla Ciebie i po to, aby służyć ci radą oraz pomocą.

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.