Niestety, nie możesz już wziąć udziału. Zobacz aktualne promocje.

Zyskaj nawet 300 zł w ramach promocji „Bankuj i zyskuj z kontem – edycja II” w Alior Banku!

promocja konta osobistego w alior banku
Zakończona

Alior Bank wystartował z nową akcją promocyjną „Bankuj i zyskuj z kontem – edycja II„. Tym razem nowi klienci mają szansę na zdobycie nagrody w wysokości łącznie nawet 300 zł. Bonus wypłacany jest w formie gotówkowej, dzięki czemu można wydać go na dowolny cel. Warunkiem otrzymania nagrody jest założenie konta (Konto Jakże Osobiste) i spełnienie określonych w regulaminie aktywności w sześciu kolejnych miesiącach po otwarciu rachunku.

Nagroda, jaką można zdobyć w ramach akcji „Bankuj i zyskuj z kontem” to 300 zł podzielone na aż 12 części, czyli:

 • 6 x 30 zł = 180 zł za wykonanie określonej liczby transakcji bezgotówkowych kartą przypisaną do rachunku oraz zalogowanie się do aplikacji w każdym z 6 kolejnych miesięcy,
 • 6 x 20 zł = 120 zł (maksymalnie) za spełnienie warunków nagrody I stopnia oraz wykonanie przynajmniej jednej płatności przy pomocy aplikacji banku w ramach usługi Płatność za Autostrady i/lub Bilety i parking w każdym z 6 następujących po sobie miesięcy.

Promocja trwa od 16.06.2021 roku do 30.09.2021 roku. Limit kont objętych promocją nie został określony.

Otwórz konto

Kto może wziąć udział w promocji?

W nowej edycji akcji promocyjnej Alior Banku mogą wziąć udział osoby, które:

 • posiadają ważny polski dowód osobisty,
 • są nowymi klientami, czyli w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta w ramach promocji nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku walutowego ani Karty Kibica Banku w Alior Banku (w tym również w Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe).

Uwaga! Z promocji mogą skorzystać posiadacze konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego i/lub konta w Kantorze Walutowym Banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli chcesz mieć szansę na zdobycie 300 zł nagrody w ramach akcji promocyjnej banku, wykonaj następujące kroki:

 1. złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego z kartą poprzez stronę promocji, bankowość elektroniczną lub aplikację bankową w okresie od 16 czerwca do 30 września 2021 roku,
 2. wyraź niezbędne zgody marketingowe oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i nie odwołaj ich aż do dnia przekazania zdobytych nagród,
 3. zawrzyj umowę o konto wraz z kartą w terminie do 30 dni od dnia złożenia wniosku,
 4. nie odstępuj od umowy ani nie wypowiadaj jej do dnia wypłacenia nagrody.

Jak zdobyć wszystkie nagrody I stopnia?

Nagrody I stopnia, jakie można zdobyć w ramach tej promocji, to łącznie nawet 180 zł, podzielone na 6 transz po 30 zł. Aby zdobyć pełny bonus:

 1. po zawarciu umowy o konto z kartą w każdym z kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych:
  1. wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą dołączoną do rachunku na dowolną kwotę,
  2. przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
 2. za każdy miesiąc, w którym spełnisz te warunki otrzymasz 30 zł nagrody (razem 180 zł),
 3. bonusy będą wypłacane do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Jak zdobyć wszystkie nagrody II stopnia?

Nagrody II stopnia przewidziane w ramach akcji promocyjnej to łącznie maksymalnie 120 zł, podzielone na 6 transz po nie więcej niż 20 zł. Jeśli chcesz zdobyć ten dodatkowy bonus:

 1. w każdym z 6 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy o konto z kartą:
  1. spełnij wszystkie warunki otrzymania nagrody I stopnia,
  2. wykonaj przynajmniej jedną transakcję w aplikacji mobilnej banku w ramach usług Bilety i parking i/lub Płatność za Autostrady (np. kup bilet komunikacji miejskiej).
 2. za spełnienie tych warunków otrzymasz nagrodę w wysokości odpowiadającej kwocie transakcji opisanej w punkcie powyżej, jednak nie w kwocie większej niż 20 zł,
 3. nagroda II stopnia zostanie wypłacona wraz z nagrodą I stopnia, czyli do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Uwaga! Więcej szczegółów promocji znajdziesz w regulaminie:

Otwórz konto

Koszty prowadzenia Konta Jakże Osobistego

Otwarcie konto w ramach akcji promocyjnej Konto Jakże Osobiste jest bezpłatne. W celu niepłacenia 10 zł za jego utrzymanie, a także 5 zł za obsługę karty debetowej, konieczne jest comiesięczne zapewnienie jednorazowego wpływu wynoszącego co najmniej 1500 zł oraz dokonanie transakcji kartą o wartości 300 zł. Kosztów prowadzenia rachunku nie ponoszą także klienci, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Z kolei opłata za kartę nie jest naliczana bezwarunkowo wyłącznie w przypadku osób, które nie mają jeszcze 18. lat.

Właściciel konta ma możliwość pobierania gotówki w maszynach własnych, które mieszczą się przy oddziałach bez dodatkowych opłat. Za wypłatę gotówki z obcego bankomatu wykonanego za pomocą karty, naliczany jest koszt 2,5 zł. Wszystkie operacje za pośrednictwem BLIK są bezpłatne.

Inną metodą darmowego podjęcia gotówki z dowolnie wybranego bankomatu jest wybranie „0 zł za wypłaty z bankomatów”, co stanowi jeden z dwóch bezpłatnych przywilejów.

Zwrot płatności mobilnych do nawet 240 zł 

Kolejną ciekawą kwestią wartą poruszenia jest zwrot 1% wartości transakcji dokonywanych telefonem w punktach usługowych oraz sklepach stacjonarnych. Klienci mają możliwość zwrotu do 20 zł w ciągu miesiąca, co daje 240 zł w ciągu roku. Posiadając konto w Alior Banku można dokonać następujących transakcji mobilnych: BLIK, Google Pay, Garmin Pay, Apple Pay, czy Fitbit Play.

Konto oszczędnościowe 1%

Osoby posiadające konto tego typu z pewnością zainteresują się podwyższonym oprocentowaniem w ramach Konta Jakże Osobistego. Jeśli wybierzesz wyższe oprocentowanie jako korzyść do konta może ono wynieść do 1% w skali roku (konieczne jest dokonanie płatności bezgotówkowej wynoszącej co najmniej 300 zł miesięcznie). Wyższym oprocentowaniem objęte będą środki do 10 000 zł. Aktywa powyżej tej sumy zostaną objęte oprocentowaniem do 0,3%.

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.